Zarejestruj kartę lojalnościową

* Pole obowiązkowe
KARTA STAŁEGO KLIENTA
    Teraz w łatwy sposób możesz ją zarejestrować na naszej stronie internetowej. Karta po rejestracji przechodzi weryfikację, trwa to do 72 godzin, po tym czasie możesz z niej korzystać.
* Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Polskiej Sieci Handlowej „NASZ SKLEP” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 80 lok. nr 5, która będzie ich administratorem, na ich przekazywanie osobom trzecim, a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie jaki jest to niezbędne do realizacji programu lojalnościowego Super Profit. Zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
* Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Polskiej Sieci Handlowej „NASZ SKLEP” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Pawła II 80 lok. nr 5, która będzie ich administratorem, na ich przekazywanie osobom trzecim, a także na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych obejmujących reklamę, badanie rynku oraz zachowań i preferencji dla celów polepszenia jakości usług jak również informowania Uczestników telefonicznie ( w tym poprzez sms) o promocjach Organizatora jak również wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, telefoniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn.zm). Zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
* Zapoznałem/am się z regulamin i akceptuję go w całości