Agencja ochrony

Agencja ochrony

PSH „ Nasz Sklep” S.A. to nie tylko sieć handlowa - Koncesja Nr L-0237/01 wydana 09.06.2001r. Przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji pozwala nam na realizowanie zadań z zakresu ochrony fizycznej, dozoru a także usług związanych z utrzymaniem czystości i porządku oraz outsorcingu. Równolegle z „Agencją Ochrony Specjał” rozwijamy nasze usługi świadcząc je z najwyższym stopniem zaangażowania.

Należy zaznaczyć, że jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy naszym klientom możliwość zmniejszenia kwoty jaką należy odprowadzać na rzecz PFRON. Obecny wzkaźnik odpisu jest niezmiernie atrakcyjny i pozwala na poważne oszczędności w Państwa firmie. Tym samym możemy zaproponować naszym klientom korzystniejsze warunki cenowe w porównaniu do konkurencji, która odpis utraciła.

W związku z prowadzoną działalnością posiadamy wszystkie konieczne koncesje i pozwolenia upoważniające nas do realizacji usług na terenie całego kraju. Przez cały okres wykorzystujemy i wdrażamy wszystkie nowoczesne rozwiązania, co powoduje, że aktualnie jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm w branży. Ze względu na nasz potencjał i ilość zatrudnionych pracowników jesteśmy jako Grupa Kapitałowa „Specjał” liderem na rynku usług ochrony oraz usług porządkowych na terenie południowo-wschodniej Polski.

O naszym profesjonalizmie może świadczyć:

- ilość aktualnie zatrudnionych pracowników – około 2 000 osób,

- ilość aktualnie obsługiwanych klientów – prawie 1 500 jednostek,

- zasięg działania – cała Polska - jako członek GK Specjał posiadamy operacyjne i handlowe struktury terytorialne i zasięgiem obejmujemy teren całej Polski,

- możliwość udzielania odpisu PFRON.

Na nasz potencjał istotny wpływ ma również wsparcie Grupy Kapitałowej, która znajduje się w zaszczytnym gronie 100 największych przedsiębiorstw w Polsce – ranking Rzeczpospolitej, ranking Polityki.