Karty Super Profit dla kibiców Asseco Resovii Rzeszów!

Karty Super Profit dla kibiców Asseco Resovii Rzeszów!

Tylko dla kibiców drużyny Asseco Resovia Rzeszów sieć handlowa Nasz Sklep - oficjalny partner  - przygotowała wyjątkową niespodziankę. Podczas najbliższych meczy rozdawane będą karty Super Profit. Po rejestracji karty kibice otrzymają aż 4 000 punktów na start. Punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy na mecze i odbioru kart! Uwaga ilość kart do wyczerpania zapasów.

Podczas najbliższych meczy – 14, 22 i 30 grudnia sieć handlowa Nasz Sklep przeprowadzi specjalną akcję marketingową, w ramach której rozda kilka tysięcy kart Super Profit. Po rejestracji karty na konto jej posiadacza trafi ekstra pula punktów - 4 000 punktów do 7 dni kalendarzowych od czasu jej aktywacji. Warunkiem otrzymania specjalnych punktów jest zarejestrowanie karty w terminie do 7 dni.

Jak otrzymać kartę Super Profit?

Karty Super Profit będą rozdawane już przed meczem na stoisku Nasz Sklep zlokalizowanym w holu głównym Hali Podpromie. Dodatkowo podczas przerw na trybunach będą rozdawały je hostessy. Aktywować kartę można na dwa sposoby: wręczając hostessie wypełnioną deklarację uczestnictwa podczas meczu lub udając się do najbliższej placówki sieci Nasz Sklep i tam przekazując deklarację. Ważne, aby dokonać tego do 7 dni kalendarzowych. Wówczas na konto trafią specjalne punkty na start.

Zamieniaj punkty na nagrody

Zbierając punkty w programie Super Profit można je wymienić na atrakcyjne nagrody. Katalog z nagrodami dostępnymi w programie jest dostępny tutaj. Już teraz każdy z kibiców może zaplanować na co wymieni punkty. Nagrodami w katalogu są między innymi wysokiej jakości sprzęt AGD oraz elektroniczny, artykuły dekoracyjne, biurowe, dla dzieci oraz wiele innych. Aby gromadzić punkty wystarczy dokonywać  zakupów w sklepach oznaczonych szyldami Nasz Sklep, Nasz Sklep Express, Delikatesy Premium czy Delikatesy Sezam.

ODWIEDŹ STOISKO FUNDACJI SPECJAŁ, PRZEKAŻ 1%

Siatkarze rzeszowskiego zespołu Asseco Resovia zostali ambasadorami Fundacji Specjał, która do kilku lat systematycznie pomaga osobom niepełnosprawnym, chorym i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, a szczególną troską otacza dzieci. Z tego tytułu podczas wybranych meczy na Hali Podpromie Fundacja będzie miała swoje stoisko. Będzie to okazja bliższego poznania działalności i misji Fundacji, jak również nabycia symbolicznych Świątecznych upominków, z których całkowity dochód będzie przekazany na pomoc podopiecznym Fundacji Specjał. Zachęcamy również do przekazywania 1% podatku wspólnie z SIATKARZAMI ASSECO RESOVIA.

PSH Nasz Sklep oraz Fundacja Specjał zapraszają do wspólnego  kibicowania

W sezonie 2016/2017 Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep dołączyła do grona oficjalnych sponsorów siatkarskiej drużyny Asseco Resovia. Zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas meczy oraz udziału w przygotowanych inicjatywach marketingowych.

 

SIEĆ NASZ SKLEP SPECJALNIE DLA KIBICÓW ASSECO RESOVIA

Przygotowała również napoje Kiki w kartonikach z rureczką w trzech smakach: jabłkowy, pomarańczowy i wieloowocowy. Napoje Kiki dostępne w Sieci NASZ SKLEP. Spróbuj i odwiedź NASZE SKLEPY.  POLSKA Sieć HANDLOWA NASZ SKLEP ZAPRASZA NA ZAKUPY.

2016-12-13